top of page

Služby

Nezávazná osobní schůzka

 

Úspěšný prodej nemovitosti není snadnou záležitostí, je závislý na profesionalitě a odbornosti makléře. V mnoha případech je takový prodej citovou záležitostí vlastníků, proto je naprostou nezbytností osobní přístup realitního poradce. 

 

První službou je tedy nezávazná osobní schůzka, která trvá 20 minut. Při této schůzce Vám bezplatně poradím se základními kroky vedoucími k úspěšnému prodeji Vaši nemovitosti. 

 

Budou-li se Vám mé služby zamlouvat, můžeme se domluvit na spolupráci hned na místě. 

 

 

Reálné posouzení ceny nemovitosti

 

V této fázi naší spolupráce začneme odborným posouzením ceny Vaší nemovitosti. Při posuzování nejvyšší možné prodejní ceny vycházím z pečlivé prohlídky nemovitosti spolu s porovnáním nabídkových cen a skutečně prodaných srovnatelných nemovitostí v okolí té Vaší. V této fázi zároveň vzájemně podepíšeme smlouvu o Vašem zastoupení, které mě opravňuje k prodeji nemovitosti. 

 

 

Prezentace nemovitosti 

 

Abychom dosáhli nejvyšší možné prodejní ceny, je nutné, aby prezentace Vaší nemovitosti byla na profesionální úrovni. Proto s týmem odborníků nejprve navrhneme jak Vaší nemovitost designově upravit, je-li to potřeba. K tomuto slouží služba, která se příhodně nazývá homestaging. Odborníci na tuto službu Vaší nemovitost upraví, vymalují, případně dovybaví nábytkem. Díky těmto službám nemovitost získá atraktivnější vzhled, na základě kterého se daří prodat nemovitost za ceny až o stovky tisíc korun vyšší. 

 

Ať už si zvolíte homestaging či nikoli, Vaší nemovitost připravíme na focení v rámci služby, která se nazývá fotostaging. Tuto službu poskytujeme ve všech případech. Fotostaging zahrnuje drobné designové úpravy interiéru nemovitosti. 

 

A je to tady – Vaší nemovitost nafotíme a je-li to vhodné, také vyrobíme videoprohlídku, která je vždy moderována. Při videoprohlídce vyzdvihuji přednosti nemovitosti, včetně lokality s okolními zajímavostmi. 

 

Prezentaci nemovitosti pro mě vytváří známý pražský fotograf Ladislav Cibulka. 

 

 

Prodej nemovitosti 

 

Vaší nemovitost prodávám za použití těchto kanálů:

 

  • Prezentace na nejsledovanějších webových portálech, především se jedná o sreality, reality idnes a další… 

  • Aktivní nákup prvních pozic Vaší nemovitostí na serveru sreality, pozice je vždy první, bez ohledu na umisťování nových nebo topování konkurenčních nemovitostí 

  • Vytvoření bookletu nemovitosti (na posouzení)

  • Využití ostatních reklamních kanálů, mezi které patří billboardy, plakáty, mhd..

  • Oslovení poptávajících klientů z interní databáze

  • Spolupráce se stavební spořitelnou Modrá pyramida a oslovení klientů této banky, kteří poptávají srovnatelnou nemovitost a již mají na bankovním účtu peníze z hypotéky na nákup nemovitosti 

  • Oslovení obchodních partnerů kupujících nemovitosti pro další pronájem 

  • Spolupráce s makléři většiny RK

 

 

Prohlídky nemovitosti

 

Prohlídky Vaší nemovitosti vedu vždy osobně, mohou být realizovány za Vaší přítomnosti či nikoli. Pokud probíhá prohlídka bez Vaší přítomnosti, vždy Vás o této prohlídce informuji. 

 

Velké finále

 

Gratuluji, jsme společně ve finále.

 

Vážný kupující o Vaší nemovitost s Vámi podepíše rezervační smlouvu, která určuje termín uzavření kupní smlouvy a složí rezervační zálohu. 

 

Veškeré smlouvy a potřebné právní dokumenty pro mě vytváří renomovaná advokátní kancelář ARROWS. 

 

V rámci mých služeb je u AK ARROWS rovněž realizována advokátní úschovna finančních prostředků kupující strany. Je také možné využít úschovy Vaší advokátní kanceláře, případně kanceláře kupující strany. 

 

Po podpisu kupní smlouvy začnu pracovat na převodu všech energií na kupujícího, aby Vás to nestálo ani minutu Vašeho drahocenného času. 

 

Jsem s Vámi déle než do finále

 

Jen tak lehce se mě nezbavíte. 

Převodem prostředků za prodej Vaší nemovitosti na Váš účet a předáním nemovitosti kupující straně vše nekončí. 

 

Zbývá mé pozvání na výbornou večeři, jste přece moji klienti a musím si Vás hýčkat.

 

 * tato část je nepovinná a to pro výjimečné případy, kdy by Vám moje další přítomnost způsobila újmu na zdraví 

Mikrofon

Video Prohlídky

Videoprohlídka vás odliší. 

Home Deck

Fotografie

Fotografie je to hlavní co Vaši nemovitost prodává.

Take Away Coffe Cup s roztomilou Zpráva

Spolehlivost Jednání

Zasloužíte si 100% servis, skvělé služby a lidský přístup. 

bottom of page