top of page

O Mně

Mé jméno je Petr Žáček a prodejem i nákupem nemovitostí se zabývám od roku 2009. Specializuji se na prodej bytů, domů a pozemků v Praze a Středních Čechách. Mým hlavním cílem je být Vaším nejlepším realitním makléřem a zajistit Vám špičkový servis a profesionální přístup. Vůbec nezáleží na tom zda prodáváte malou garsonku, luxusní byt v centru Prahy, vilu na Ořechovce nebo malý dům v okolí Prahy,  každému prodeji se snažím dávat to nejlepší. Stojím si za tím, že pokud je realitní makléř skutečný profesionál, musí si umět poradit s prodejem jakékoli nemovitosti. 

 

Abych Váš byt, dům, pozemek nebo garáž  prodal co nejefektivněji, v krátkém čase a samozřejmě za nejvyšší možnou cenu, je nutné vyrobit profesionální prezentaci. Pro focení a natáčení video- prezentace disponuji vlastním realizačním a designovým studiem, které vede známý pražský fotograf - Ladislav Cibulka.   Při své práci se dále obklopuji vždy prověřenými profesionály z řad projektantů, stavařů i právníků a to mi při spolupráci s nimi umožňuje řešit i složité případy. 

 

S týmem odborníků a nejlepších realitních makléřů v ČR jsem mimo jiné realizoval i několik vlastních projektů v oblasti koupě, rekonstrukce, pronájmu a prodeje několika bytových jednotek a také bytového domu. Díky těmto zkušenostem nejsem jen teoretickým realitním poradcem ale profesionálem ve svém oboru.    

Zakládám si na osobním a přátelském přístupu.  Sjednáte-li si se mnou nezávaznou schůzku, pozvu Vás na výbornou kávu a poradím, jak úspěšně prodat i Vaší nemovitost.

awebDSC01569-4.jpg
bottom of page